O mě

O mě

Narodil jsem se 19.listopadu 1969 (v 6:15h) v Nymburce.

V roce 1991 po absolvování základní vojenské služby jsem absolvoval základní rekvalifikační víkendový kurz „SPORTOVNÍ MASÁŽ“ pro maséry v tehdejší masérské škole „STUDIO K“, kde spolupůsobil Stanislav Flandera. Práce a lidé kolem mne natolik zaujali, že jsem v uplynulých letech navštívil další kurzy akreditované ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR a to: „KLASICKÁ MASÁŽ“(1991), „ČÍNSKÁ TLAKOVÁ MASÁŽ“(1992), „ANATOMICKÁ TOPOGRAFIE“(1995) u Dr.Pavla Švejcara, „KURZ AROMATERAPIE“(1998) u firmy „Cosmetic Karl Hadek“. Začal jsem v této době navštěvovat semináře pana Jiřího Janči a zajímat se o reflexní terapii plosek u nohou – „REFLEXOLOGII“. V dubnu 1998 jsem absolvoval kurz „MASÉR JAKO NIŽŠÍ ZDRAVOTNICKÝ PRACOVNÍK“ a to v soukromém vzdělávacím zařízení Stanislava Flandery v Praze, kde jsem absolvoval další kurzy: „TLAKOVÁ MASÁŽ“(2004), „LYMFODRENÁŽ“(2007), „MASÁŽ ZAMĚŘENÁ NA ESTETICKÉ FORMOVÁNÍ POSTAVY“(2007). Téhož roku jsem absolvoval u Júlia a Beáty Patakyových kurz „REFLEXNÍ TERAPIE“.

Spolupráce se S.Flanderou pokračovala dále: „BAŇKOVÁNÍ – MOXOVÁNÍ“(2008), „MASÁŽE HORKÝMI KAMENY“(2011), „ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ“(2011), MEDOVÁ MASÁŽ(2011).

Dále nezapomenu na nevšední zážitek s Hankou Kopeckou při absolvování I.stupně „REIKI“(2010).

Během těchto let jsem se seznámil s mnoha zajímavými lidmi jako byli Albínka Flanderová, Mudr.Magdaléna Vrabcová, Eva Hrubá aj. Na všechny rád vzpomínám a těším se na další setkání.

Nejvíce mě v mé práci ovlinili p.Stanislav Flandera a p.Julius Pataky. Považuji se za jejich žáka a hlavně jím patří velké dík za to co umím.

Cvičit s činkami jsem začal v 17letech na SOU pod vedením našeho tělocvikáře P.Duška. Po absolvování zákl. voj. služby jsem pokračoval v posilovně mého kamaráda Romana Brynycha v Hradištku.

V roce 2013 jsem absolvoval kurz „INSTRUKTOR FITNESS“ pod vedením našeho úspěšného reprezentanta p.Petra Tlapáka. Od této doby se zaměřuji a volím cviky na procvičení HLUBOKÉHO STABILIZAČNÍHO SYSTÉMU páteře a celého těla. V současnosti cvičím ve vlastní privátní posilovně v Tuchorazi.

Pravidelnému otužování se věnuji zhruba od roku 2003. V této oblasti mne nejvíce ovlivnila kniha „LÉČENÍ VODOU“ napsaná farářem Kneippem (Fontána 1999) a „UZDRAVUJÍCÍ SÍLA VODY – DERIVAČNÍ KOUPEL“ napsaná autorkou France Guillain(@ugenika2005).

Chůzi bez bot (Bosování-Barefoot) se věnuji prakticky od 90. let, kdy mne v této oblasti ovlivnil nejvíce p.J.Pataky. Od roku 2010 postupně a pravidelně běhám naboso.

Ve výživě mne hodně inspirovali pánové P.C.Bragg a Dr. Norman W.Walker, kteří ve svých publikacích uvádí originální postupy. Ve výživě kladu důraz na potraviny vhodné pro mou krevní skupinu „VÝŽIVA A KREVNÍ SKUPINY“ – autor Dr.Peter J.Adamo (PRAGMA 1997) a od určité doby postrádám nemoci, kterými jsem dříve během jednoho roku procházel několikrát.

50 thoughts on “O mě

 1. Pingback: GPS meistras
 2. Pingback: Pinnacle
 3. Pingback: bonanza178
 4. Pingback: mejaqq
 5. Pingback: fn 5.7
 6. Pingback: sahabat kartu
 7. Pingback: texasguntrader
 8. Pingback: rajabandarq
 9. Pingback: nagaqq
 10. Pingback: aksara178
 11. Pingback: Pain Relief Pills
 12. Pingback: 40fakes.com
 13. Pingback: เย้เย้
 14. Pingback: qiuqiu99 daftar
 15. Pingback: buy weed online
 16. Pingback: website

Comments are closed.